İki Bacaklı Çelik Halat Sapan

İki bacaklı çelik halat sapanlar, üstte tek bir oval bağlantı ile bağlanan iki eşit uzunlukta tel halattan oluşur. 2 ayaklı çelik halat sapan olarak da adlandırılırlar, geleneksel olarak her iki ucunda gözlü kancalar bulunur, ancak tüm çelik sapanlarda olduğu gibi, gerektiğinde farklı donanımlarla özelleştirilebilirler. Ana oval halkaya bağlanan halkalar (veya “gözler”), askının aşınmasını azaltmak ve kullanım ömrünü uzatmak için temas noktasında çelik halatı korumak için radansalar ile donatılmıştır. 2 bacaklı çelik halatlı bir sapan, genellikle tek bacak askısı üzerinde daha iyi denge ve yük kontrolü sağlar ve kancaların doğrudan yüke bağlandığı genel kaldırma uygulamaları için tasarlanmıştır.

Tüm sapanlarda olduğu gibi, 2 ayaklı çelik halat sapanlar için nominal kapasiteler, çekme yönüne / açısına göre değişecektir. Kullanılan çelik halat türü de kapasitelerde ve kullanımlarda bir değişiklik yaratacaktır. 6×19 çelik halat veya 6×36 çelik halatta 2 ayaklı çelik sapan sunuyoruz; hepsinde, üstün bir yapı için karbon çelik bir kılıf ile eklenmiş bir Flaman gözü vardır. Bağımsız Çelik Halat Çekirdeği (IWRC) , FC(fiber core) ezilmeye karşı dirençlidir, bu nedenle çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.

Açıklama

İki bacaklı çelik halat sapanlarımızın temel konfigürasyonlarını sunarken, donanım özelleştirmesi her zaman bir seçenektir. Daha fazla bilgi için satış ekibimizi arayın.