Üç Bacaklı Zincir Sapan

3 bacaklı zincir sapan, üstte bir ana oval halkaya bağlı üç uzunlukta sağlam zincire sahiptir. Bu tür bir askı, aynı zamanda üç ayaklı zincir sapan veya 3 ayaklı dizgin zincir sapan zinciri olarak da bilinir, çünkü bu konfigürasyonun üç toplama noktalı bir dizgin bağlantısı ile kullanılması amaçlanmıştır.

Üç Ayaklı Zincir Sapan için Kanca Seçenekleri

Her üç uca da kancalar takılmıştır ve oval bir bağlantı yerine üstte bir kanca da olabilir. Kancalar, kaldırma işi gereksinimlerine göre seçilmelidir; Mevcut seçenekler arasında kepçe kancaları, kendinden kilitlemeli kancalar, döküm kancaları veya askı kancaları bulunur. Kanca yerine halkalar da olası bir konfigürasyondur. Özel 3 ayaklı zincir sapan sipariş etmek için satış ekibimizle iletişime geçin.

  • Askı kancası: Kayar sapan kancaları olarak da bilinen bu büyük boğaz kancaları, genellikle zincir sapanların ve çelik halatın uçlarında kullanılır. Bağlantının kesilmesini önlemek için genellikle kendiliğinden kilitlenirler.
  • Kendinden kilitli kanca: Bu kancalar, ortadan dönecek ve kaldırma basıncı uygulandığında kilitlenecek şekilde tasarlanmıştır. Baş üstü kaldırma zincirlerinizle kaldırılırken açılamazlar.
  • Döküm kancaları: Bunlar, yükleri yönetmek için daha büyük bir açıklık gerektiren benzersiz durumlarda kullanılan ekstra büyük boğaz kancalarıdır.
  • Kancalı kancalar: Bu zincir sapan kancalarının, zincirler arasındaki zincir üzerinden sarkarak zincire bağlanan küçük bir boğazı vardır.
  • Dikdörtgen ana bağlantı: Zincir sapanların tepesinde kullanılan dikdörtgen şekilli bir halka.

Açıklama

3 Ayaklı Zincir Kapasitesi

Bu zincir sapanlar 60, 45 veya 30 derecelik bir kaldırma açısında kullanılabilir. Her açı için zincir kapasitesi, kaldırma açısına ve zincir boyutuna göre değişir. Çeşitli kaldırma kapasiteleri için yukarıdaki her bir ürüne bakın.

 

Markaya Göre 3 Bacaklı Zincir Sapan

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki güvenilir kaldırma zinciri sapanı markası sunuyoruz: Kito.  Grade 80 alaşım zincirinden% 25 daha güçlü olan alaşımlı çelik zincir kullanılarak yapılmıştır.

Kito

KWB sınıfı 100 3 ayaklı sapanlar , sinyal moru vernik kaplamaya ve korozyon direncine yardımcı olan ağır bir toz kaplamaya sahiptir. Kito, Avrupa merkezli bir Zincir şirketidir. Üretmiş oldukları zincir ve uç bağlantı parçalarını burada gördüğünüz yüksek kaliteli 3 kollu zincirli sapanlara ithal ediyor ve ustalıkla monte ediyoruz.

 

Ayarlanabilir Kaldırma Sapanları

Ayrıca , kullanıcının WLL’de bir azalma olmadan zincir uzunluğunu hızla kısaltmasına olanak tanıyan ek bir kısaltma mekanizmasına sahip ayarlanabilir üç bacaklı zincir askıları mevcuttur.